ԾՐԱԳԻՐ

Ընտրեք մեկ այլ օր
Այսօր, Ապրիլի 13, Երեքշաբթի
ԱՌԱՎՈՏՅԱՆ
  • 07:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 08:30
    Հայլուր
  • 09:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 10:00
    Հ/Ս "Փախուստ"
  • 10:50
    Կարճ ասած
  • 11:00
  • 11:30
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
ԿԵՍՕՐԻՆ
  • 12:30
    Հայլուր
  • 13:00
    Աֆիշ
  • 13:10
    Մ/Ս "Յուրյան դարաշրջանի աշխարհը"
  • 13:55
    Հ/Ս "Ոսկե Հորդա"
  • 16:30
    Հայլուր
  • 17:00
    Հ/Ս "Թագը"
ԵՐԵԿՈՅԱՆ
  • 18:00
    Հ/Ս "Հռոմը կառուցելու 8 օրը "
  • 18:30
    Հայլուր
  • 19:00
    Կարճ ասած
  • 19:10
    Հ/Ս "Բռնապետների խաղի սխեման"
  • 19:45
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
  • 20:45
    Հայլուր
  • 21:30
    Հ/Ս "Թագը"
  • 22:30
  • 23:10
    Հ/Ս "Մեթոդ"
  • 00:00
    ՀՀ Օրհներգ
Վաղը, Ապրիլի 14, Չորեքշաբթի
ԱՌԱՎՈՏՅԱՆ
  • 07:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 08:30
    Հայլուր
  • 09:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 10:00
    Հ/Ս "Փախուստ"
  • 10:50
    Կարճ ասած
  • 11:00
  • 11:30
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
ԿԵՍՕՐԻՆ
  • 12:30
    Հայլուր
  • 13:00
    Աֆիշ
  • 13:10
    Մ/Ս "Յուրյան դարաշրջանի աշխարհը"
  • 13:55
    Հ/Ս "Ոսկե Հորդա"
  • 15:50
    "Դեպի մեծ ռինգ"_5
  • 16:30
    Հայլուր
  • 17:00
    Հ/Ս "Թագը"
ԵՐԵԿՈՅԱՆ
  • 18:00
    Հ/Ս "Հռոմը կառուցելու 8 օրը "
  • 18:30
    Հայլուր
  • 19:00
    Կարճ ասած
  • 19:10
    Հ/Ս "Բերմուդյան եռանկյունու անեծքը"
  • 19:45
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
  • 20:45
    Հայլուր
  • 21:30
    Հ/Ս "Թագը"
  • 22:30
  • 23:10
    Հ/Ս "Մեթոդ"
  • 00:00
    ՀՀ Օրհներգ
Ապրիլի 15, Հինգշաբթի
ԱՌԱՎՈՏՅԱՆ
  • 07:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 08:30
    Հայլուր
  • 09:15
    Մ/Ս "Պահապան առյուծը "
  • 10:00
    Հ/Ս "Փախուստ"
  • 10:50
    Կարճ ասած
  • 11:00
  • 11:30
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
ԿԵՍՕՐԻՆ
  • 12:30
    Հայլուր
  • 13:00
    Աֆիշ
  • 13:10
    Մ/Ս "Յուրյան դարաշրջանի աշխարհը"
  • 14:00
    Հ/Ս "Բերմուդյան եռանկյունու անեծքը"
  • 14:30
    Հ/Ս "Ոսկե Հորդա"
  • 16:30
    Հայլուր
  • 17:00
    Հ/Ս "Թագը"
ԵՐԵԿՈՅԱՆ
  • 18:00
    Հ/Ս "Հռոմը կառուցելու 8 օրը "
  • 18:30
    Հայլուր
  • 19:00
    Կարճ ասած
  • 19:10
    Հ/Ս "Բերմուդյան եռանկյունու անեծքը"
  • 19:45
    Հ/Ս "Իմ երազանքի ափերը''
  • 20:45
    Հայլուր
  • 21:30
    Հ/Ս "Թագը"
  • 22:30
  • 23:10
    Հ/Ս "Մեթոդ"
  • 00:00
    ՀՀ Օրհներգ